Фонарь кемпинговый перезарядный Quantum QM-FL3012 Mate LED + Мicro USB кабель в комплекте

Опис
Ліхтар QM-FL3012 Mate - це ідеальний вибір для кемпінгу, рибальства, мандрівки й інших видів активного відпочинку. Корпус ліхтаря зроблено з пластику. В ліхтарі використовується 12SMD LED, що забезпечують яскраве світло в п’ятьох режимах – максимальне світло, середнє, мінімальне, мерехтливе та аварійний-SOS режим. Гачок дозволить підвісити ліхтар, а магніт – закріпити на металевій поверхні. Порт Micro-USB дозволяє заряджати акумулятор та бути ліхтарю завжди готовим до використання. Ліхтар може світити під час заряджання. Також присутня індикація зарядки акумулятора: червоне світло – заряджання, червоне світло згасло – повний заряд. Завдяки захисту від перезаряджання та перерозрядження акумулятора, буде забезпечено його довготривале використання в безпечному режимі. Це ідеальний вибір для кемпінгу, рибальства, мандрівки й інших видів активного відпочинку.
Заряджання: вставте один кінець USB-кабелю у вхідний USB-роз'єм виробу, а інший кінець під'єднати до зарядного пристрою 5 В або порт USB 5 В для зарядки, індикатор заряджання засвітиться червоним світлом, коли індикатор заряджання не світиться, це означає, що виріб має повну потужність.
Освітлення: у режимі очікування, коли ви вперше натискаєте кнопку, виріб виводить світло з максимальною яскравістю; надалі йде послідовне перемикання режимів та світло вимкнеться.
Світловий потік: 130лм макс, 60лм середній, 20лм мінім. Безперервний час роботи ліхтаря: макс. режим світла 1,3 год, середній до 3 год, мінім 6 год. Час зарядки: 2 год. Вхід Micro USB: 5V, 1A. Габарити, мм: ø95 x 30. Вага, г: 68 ± 5. Колір: білий.
** Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.068 кг |
| Виробник | Quantum |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Час роботи | 1.3 година |
| Час заряду акумулятора | 2 година |
| Колір | Білий |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Стан | Новий |
| Режими роботи ліхтаря | Середній, Миготливий, Режим SOS, Інтенсивний |
| Особливості ліхтаря | Водонепроникний, Протиударний |
| Світловий потік | 130 лм |
| Тип заряду | USB |
| Розміри | |
| Ширина | 10.5 см |
| Довжина | 10.5 см |
| Товщина | 4 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон робочих температур | -10℃ ÷ +40℃ |
| Діапазон температур зберігання | +5℃ ÷ +25℃ |
| Пило - вологозахист | IPX3 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип діода | SMD 3528 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Quantum |
| Страна производитель | Китай |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Материал корпуса | Пластик |
| Световой поток | 130 лм |
| Режимы работы фонаря | Интенсивный, Средний, Мигающий, Режим SOS |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип заряда | USB |
| Время работы | 1.3 час |
| Особенности фонаря | Водонепроницаемый, Противоударный |
| Цвет | Черный |
| Вес | 68 г |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Тип диода | Cree XHP50.2 |
| Тип фонаря | Ручной |
| Количество светодиодов | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Крепление | Крючок |
| Діаметр | 105 мм |
| Висота | 40 мм |
| Діапазон робочих температур | -10℃ ÷ +40℃ |
| Діапазон температур зберігання | +5℃ ÷ +25℃ |
| Пило - вологозахист | IPX3 |
| Тип діода | SMD 3528 |
- Цена: 238,48 ₴





