Фонарь налобный Quantum QM-FL4030 Simply COB живлення 3xAAA/LR03 батарейки

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис
Налобний ліхтар Quantum QM-FL4030 Simply живиться від 3-х батарей ААА та забезпечує три режими освітлення: максимальне, мінімальне та блимаюче світло. Для керування ліхтарем можна скористатися традиційним кнопковим перемикачем, що розташований у верхній частині ліхтаря. Нейлонова стрічка для голови підходить для дорослих та дітей — зручно та надійно. Це ідеальний вибір для рибальства, кемпінгу, мандрівки й інших видів активного відпочинку.
Технічні характеристики
- Матеріал: АБС пластик.
- Джерело живлення: батарейки (акумулятор) ААА 3шт.
- Джерело світла: COB світлодіод.
- Світловий потік: 100лм (макс. режим), 50лм (мінім. режим).
- Безперервний час роботи ліхтаря: 1-3 год.
- Відстань променя: 15м.
- Ступінь захисту: ІРХ3.
- Габарити, мм: 65*45*25.
- Вага, г: 25 ± 5.
- Колір: червоний.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quantum |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 25 г |
| Довжина | 65 мм |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Мінімальний |
| Світловий потік | 100 лм |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип живлення | Акумулятор, Батарейки |
| Тип ліхтаря | Налобний |
| Колір | Червоний |
| Користувацькі характеристики | |
| Індикація заряду | світлодіодна |
| Час роботи | 3 година |
| Вхід | Micro USB 5В/0,5 A |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Джерело живлення | Li-Polymer, 600мАгод |
| Діапазон робочих температур | -10℃ ÷ +40℃ |
| Діапазон температур зберігання | +5 ° с ÷ +25℃ |
| Колірна температура | 6500 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Quantum |
| Страна производитель | Китай |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Материал корпуса | Пластик |
| Световой поток | 100 лм |
| Дальность светового луча | 15 м |
| Режимы работы фонаря | Максимальный, Минимальный |
| Тип питания | Батарейки, Аккумулятор |
| Тип заряда | micro USB |
| Время работы | 3 час |
| Цвет | Красный |
| Вес | 25 г |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Тип диода | COB |
| Тип фонаря | Налобный |
| Количество светодиодов | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Длина | 65 мм |
| Цветовая температура | 6500K |
- Цена: 104,14 ₴








