Поисковый фонарь Quantum QM-FL1032 Helper 10W LED zoom +COB з USB

Опис
Багатофункціональний ручний ліхтар QM-FL1032 Helper живиться вбудованим літій-іонним акумулятором 18650 і забезпечує чудове освітлення за допомогою потужного LED XHP50 та 2-х колірного COB - діода. Ліхтар можна використовувати в 4-х режимах освітлення: LED – потужний та низький світловий потік та COB – біле або червоне світло. Чотири режими роботи та можливість регулювання фокусу є його перевагою. Перемикання між режимами освітлення відбувається послідовним натисканням на вимикач. Металева кліпса дозволить користуватися ліхтарем без залучення рук. Ліхтар можна заряджати від кабелю USB, що входить до комплекту. Завдяки захисту від перезаряджання акумулятора, буде забезпечено його довготривале використання в безпечному режимі. Індикатор заряду акумулятора знаходиться в кнопці вимикача. Це ідеальний вибір для подорожей, кемпінгу, рибальства, мисливства й інших видів активного відпочинку.
- Матеріал корпусу: алюмінієвий слав.
- Джерело живлення: вбудований акумулятор Li-ion 18650 3.7В 1200мАгод 1шт.
- Джерело світла: LED XHP50 + COB-світлодіод 2-х колірний.
- Світловий потік, відстань променя: LED максимальний режим - 700лм/200м; мінімальний - 200лм/100м; COB білий – 50лм/20м.
- Безперервний час роботи ліхтаря*: макс. режим – 1.5 год, мінім. - 3 год.
- Час зарядки: 3-5 годин.
- Ступінь захисту: ІР42.
- Габарити, мм: Ø34*27*135. Вага, г: 115 ± 5. Колір: чорний.
*Параметри вказані для зарядженого акумулятора максимальної ємності. До комплекту входить: ліхтар - 1шт.; інструкція з експлуатації - 1шт.; кабель USB/Type-C - 1шт.; упаковка - 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quantum |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.115 г |
| Дальність світлового променя | 200 м |
| Довжина | 135 мм |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Особливості ліхтаря | Вологостійкий |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Середній, Мінімальний, Миготливий, Режим SOS |
| Світловий потік | 700 лм |
| Стан | Новий |
| Тип діода | Cree XHP50.2 |
| Тип заряду | USB |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Час роботи | 3 година |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Quantum |
| Страна производитель | Китай |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Мощность лампы | 10 Вт |
| Световой поток | 700 лм |
| Дальность светового луча | 200 м |
| Режимы работы фонаря | Максимальный, Средний, Минимальный, Мигающий, Режим SOS |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип заряда | USB, Type-C |
| Время работы | 3 час |
| Особенности фонаря | Влагостойкий |
| Цвет | Черный |
| Вес | 115 г |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Тип диода | Cree XHP50.2 |
| Тип фонаря | Ручной |
| Количество светодиодов | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Длина | 135 мм |
- Цена: 371,76 ₴




