Лужная батарейка Quantum Alkaline LR44 AG13

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис
Лужні батарейки дискового типу (Coin) від всесвітньо відомого японського бренду Quantum, призначені для експлуатації в багатьох побутових пристроях: ноутбуки, PDA, зчитувачі електронних карт, електронний годинник, кишенькові електронні пристрої, пристрої спостереження, спортивні Bluetooth-пристрої та ін.
Це надійне джерело енергії на тривалий період, де за рахунок високої щільності гарантований великий заряд.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Quantum |
| Типорозмір | LR44 |
| Тип | Батарейка |
| Технічні параметри | |
|---|---|
| Ємність | 90 мАгод |
| Діаметр | 11.6 мм |
| Робоча температура (розряд) | -18℃~+55℃ |
| Температура зберігання | +15~+25℃ |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 2 г |
| Висота | 5.4 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Quantum |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальная рабочая температура | 55 град. |
| Минимальная рабочая температура | -18 град. |
| Напряжение | 1.5 В |
| Состояние | Новое |
| Тип | Батарейка |
| Тип аккумулятора | Alkaline |
| Типоразмер | AG13/LR44 |
- Цена: 3,85 ₴


