Солевая батарейка Westinghouse Super Heavy Duty C / R14

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Цена указана за 1 батарейку. Продажа только в количестве кратной 2.
Цена указана за 1 батарейку. Продажа только в количестве кратной 2.
Опис
Сольова C/R14 однією з провідних електротехнічних компаній США Westinghouse є найпотужнішою батарейкою серед бюджетних і застосовується для пристроїв із невисоким та середнім рівнем споживання енергії (радіоприймачі, ліхтарики, іграшки, годинники), забезпечуючи тривалу і безперебійну роботу. Хімічна система – сольова. Термін використання до 3-х років, захист від корозії та протікання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Westinghouse |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Батарейка |
| Технічні параметри | |
| Ємність | 3800 мАгод |
| Номінальна напуга | 1.5 В |
| Хімічна система | Zinc-Manganese Dioxide (Zinc Chloride Electrolyte) |
| Розміри | |
| Вага | 42 г |
| Висота | 49.25 мм |
| Діаметр | 25.55 мм |
| Температурний режим | |
| Робоча температура (розряд) | -18~+55℃ |
| Температура зберігання | +15~+25℃ |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Westinghouse |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость аккумулятора | 3800 мА/ч |
| Количество батареек в упаковке | 2 шт |
| Максимальная рабочая температура | 55 град. |
| Минимальная рабочая температура | -18 град. |
| Напряжение | 1.5 В |
| Состояние | Новое |
| Тип | Батарейка |
| Тип аккумулятора | Carbon-Zinc |
| Типоразмер | C |
- Цена: 22,52 ₴


