Світлодіодний світильник ETRON Multipurpose 1-EMP-764 36W 175-265V 5000К ІР20 квадрат

Світлодіодний світильник ETRON Multipurpose 36W 5000К ІР20 – LED-світильник призначений для основного освітлення приміщень, включаючи звичайні і вологі приміщення. Крім того, його можна використовувати і на вулиці, наприклад, на альтанках або балконах, оскільки він має високий рівень захисту від вологи та пилу.
Це джерелоосвітлення широко застосовується у житлових будинках, офісах, навчальних закладах, медичних установах та інших комунальних об’єктах. Світильник оснащений невід’ємними світлодіодними джерелами світла, ресурс роботи яких становить не менше 25 тисяч годин. Він складається з корпусу та світлодіодного модуля зі світлодіодами.
Переваги LED-світильника:
- Надає приємне розсіяне світло завдяки матовому плафону.
- Витрачає низьку кількість електроенергії, до 90% менше, ніж лампи розжарювання, та до 50% менше, ніж люмінесцентні лампи, що дозволяє заощадити кошти.
- Не спотворює навколишні кольори та є комфортним для очей.
- Миттєво вмикається без будь-якого мерехтіння чи звуків.
- Має сучасний лаконічний дизайн.
- Легко та швидко монтується.
- Має довгий термін служби без потреби у будь-якому обслуговуванні, від 25 000 до 30 000 годин.
- Безпечний у використанні, не містить ртуті чи будь-якого шкідливого випромінювання.
- Працює в діапазоні напруги 175 В -265 В і стійкий до стрибків напруги.
Додаткова інформація
|
Тип используемой лампы |
Світлодіодна (LED) |
|
Источник питания |
Від мережі |
|
Цвет свечения |
Нейтральний |
|
Цвет основы |
Білий |
|
Цвет плафона |
Білий |
|
Тип |
Настельні світильники, Світильники, що вбудовуються |
|
Назначение товара |
Для альтанки, Для альтанки, Для балкона, Для ванної, Для вітальні, Для готелів, Для дитячої, Для кафе, Для кухні, Для магазина, Для офісу, Для передпокою, Для спальні, Для холу, Універсальне |
|
Тип потолка |
Гіпсокартонні, Натяжні |
|
Тип монтажа |
Вбудований, Врізний, Накладний |
|
Материал плафона |
Пластик |
|
Форма |
Квадрат |
|
Стиль |
Світлодіодний (LED) |
|
Напряжение |
175-265 В |
|
Максимальная мощность |
36 Вт |
|
Мощность (Вт) |
36 Вт |
|
Цветовая температура |
5000 К |
|
Угол рассеивания |
140° |
|
Класс защиты IP |
IP20 |
|
Срок службы (LED) |
20000 ч |
|
Световой поток |
2900 Лм |
|
Комплект поставки |
Кріплення, Світильник, Технічна документація, Упаковка |
|
Высота |
50 мм |
|
Ширина |
190 мм |
|
Бренд |
ETRON |
|
Страна-производитель товара |
Китай |
|
Страна регистрации бренда |
Україна |
|
Гарантия |
24 місяці |
| Основные | |
|---|---|
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Материал каркаса | пластик |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цвет свечения | Белый |
| Тип цоколя | Нет цоколя |
| Мощность лампы | 36 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В, 220 В |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Белый |
| Тип выключателя | Настенный |
| Производитель | Etron |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Форма плафона | Квадратная |
| Мощность | 36 Вт/ч |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Способ монтажа | Накладной |
| Световой поток | 2900 лм |
| Цветовая температура | 5000K |
| Цвет плафона | Белый |
- Цена: 406,40 ₴



