Настольная светодиодная лампа с аккумулятором Quantum ONTARIO QM-TL1040 LED 2W 200lm 3000-5000K USB 5V

|
Тип |
Функціональні (Для роботи/навчання) |
|
Тип використовуваної лампи |
LED-модуль |
|
Призначення |
Для кабінету Для офісу |
|
Напруга, В |
5 В |
|
Колір основи |
Білий |
|
Колір плафона |
Білий |
|
Потужність, Вт |
2 Вт |
|
Джерело живлення |
Від акумулятора Від мережі |
|
Особливості |
Режим нічника Сенсорні |
|
Стиль |
Сучасний |
|
Матеріал основи |
ABS-пластик |
|
Тип кріплення |
На поверхню |
|
Матеріал плафона |
ABS-пластик |
|
Конструкція |
На гнучкій ніжці |
|
Клас пиловологозахисту IP |
20 |
|
Кількість джерел світла |
20 |
|
Колір світіння |
Нейтральний |
|
Колірна температура |
3000 К 4000 К 5000 К |
|
Висота (мм) |
260 |
|
Ширина (мм) |
90 |
|
Глибина (мм) |
90 |
|
Діаметр плафона (мм) |
200 |
|
Вага (кг) |
0.17 |
|
Спрямованість світла |
униз |
|
Тип світлодіодів |
SMD |
|
Світловий потік, Лм (LED) |
200 |
|
Додаткові характеристики |
Вбудований акумулятор тип 18650 1800мАч Безперервний час работи: 3г |
|
Країна реєстрації бренду |
Україна |
|
Гарантія |
6 місяців |
|
Країна-виробник товару |
Китай |
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Настольная лампа |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Хай-тек |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Материал каркаса | пластик |
| Тип выключателя | Сенсорный выключатель на корпусе |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип цоколя | Нет цоколя |
| Мощность лампы | 2 Вт |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Производитель | Quantum |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Цветовая температура | 4000К |
| Тип крепления | На поверхность |
| Световой поток | 200 лм |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Цвет плафона | Белый |
| Источник питания | Электричество |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 630 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 1-EDL-401 |
| Напряжение питания | 100 - 240 В |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Гарантия | 24 месяца |
| Страна-производитель товара | Китай |
- Цена: 341,03 ₴










