Реле напряжения DigiTOP VP-50A (4820118380155)

Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Реле напруги VP-50A призначене для захисту електрообладнання і побутової техніки від неприпустимих перепадів напруги. Пристрій постійно аналізує напругу в мережі і в разі виходу напруги за встановлені межі відбувається відключення підключених приладів. Навантаження включається автоматично після повернення напруги у встановлений діапазон. Користувач встановлює необхідні верхню і нижню межі напруги та час затримки на включення.
Затримка на включення необхідна для електрообладнання (холодильників, кондиціонерів і т.д.) якому є неприйнятними короткочасні відключення живлення.
Налаштування що програмуються :
- значення нижньої і верхньої межі відключення по напрузі
- час затримки включення
Технічні характеристики
| Номинальный ток нагрузки |
50A |
|---|---|
| Максимальный допустимый ток нагрузки |
60A |
| Измеряемое напряжение |
50-400В (50 Гц) |
| Время отключения по верхнему пределу |
0,02 сек |
| Время отключения по нижнему пределу |
1(120-170В), 0,02(120В і менше) сек |
| Верхний предел отключения |
210-270В |
| Нижний предел отключения |
120-200В |
| Время задержки включения (шаг 5 сек) |
5-600 сек |
| Установка |
На DIN-рейку |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DigiTOP |
| Страна производитель | Украина |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Дисплей | Да |
| Индикация | Цифровая |
| Цвет светодиода | Красный |
| Степень защиты IP | 20 |
| Технические характеристики | |
| Количество фаз | 1 |
| Номинальный ток | 50 А |
| Максимальный ток | 60 А |
| Номинальное напряжение катушки | 220 В |
| Минимальное напряжение срабатывания | 50 В |
| Максимальное напряжение срабатывания | 400 В |
| Максимальная мощность | 400 Вт |
- Цена: 1 278 ₴




