Батарея акумуляторна Westinghouse WA440 4V/4Ah/T1

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія WA — це батарея загального призначення з розрахунковим терміном служби 5 років за технологією регулювання клапана AGM і високою чистотою сировини, акумулятор серії WA має надійний термін служби в режимі очікування. Підходить для UPS/EPS, медобладнання, аварійне освітлення та застосування систем безпеки. Наріжним каменем місії Westinghouse є забезпечення нашим клієнтам надійних та економічних продуктів. Використовуючи перевірену технологію VRLA Absorbent Glass Mat (AGM) та матеріали преміум-класу.
Характеристики продукту:
- Надійна продуктивність – технологія абсорбуючого скляного мату (AGM) для відмінної продуктивності з терміном експлуатації від 5 до 10 років.
- Компактний дизайн – нижчий внутрішній опір; Співвідношення потужність/об'єм забезпечує неперевершену щільність енергії.
- Не вимагає обслуговування.
- Не проливається .
- Міцна конструкція ABS UL94-HB пластик корпус і кришка.
- Широкий діапазон робочих температур від -20 до 60°C.
- Вбудована надійність – відповідність стандартам UL, IEC, JIS та BS. UPS/EPS, іграшки, медичне обладнання, аварійне освітлення, системи безпеки і т.д. Відповідність стандартам GB/T19638.2 - 2005 YD/T799-2002 JIS C8704 2006.
- IEC 60896-21/22 2004.
- Пройдено ISO9001, ISO14001, OHSAS18001 UL.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.46 кг |
| Висота | 107 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Довжина | 47 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Westinghouse |
| Ємність акумулятору | 4 А / ч |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна робоча напруга | 4 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Westinghouse |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Тип токовывода | T1 |
| Напряжение | 4 В |
| Состояние | Новое |
| Основные | |
| Тип | Аккумулятор |
- Цена: 265,19 ₴




