Фонарь фара велосипедный Westinghouse 1W LED WF206 + 3 x AAA/LR03 в комплекте

Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ліхтар фара велосипедний Westinghouse WF206 живиться від 3-х батарейок розміром АAА та використовує яскравий світлодіод з трьома режимами освітлення: максимальне, мінімальне, блимаюче світло. Тривале, до 8 годин, безперервне освітлення. Він оснащений знімним тримачем з гнучким силіконовим ремінцем. Його корпус з АБС пластику і силіконовий ремінець роблять його обов’язковим аксесуаром для ентузіастів велосипедного спорту й інших видів активного відпочинку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Westinghouse |
| Країна виробник | Китай |
| Кріплення ліхтаря | На кермо |
| Потужність | 1 Вт |
| Особливості ліхтаря | Вологостійкий |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Мінімальний, Миготливий |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедного ліхтаря | Фара+Мигалка |
| Колір | Чорний |
| Основні | |
| Безперервний час роботи | 8 год |
| Вага | 52 г |
| Висота | 35 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 90 мм |
| Діаметр | 32 мм |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Розміри тримача | 22х32 мм |
| Тип діода | LED |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип харчування | Батарейки |
| Тип ліхтаря | Велосипедний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон робочих температур | 0℃ ÷ +40℃ |
| Діапазон температур зберігання | +5 ° с ÷ +25℃ |
| Пило - вологозахист | IPX4 |
| Основные | |
|---|---|
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Westinghouse |
| Цвет | Белый |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Мощность лампы | 1 Вт |
- Цена: 287,83 ₴






