Ручной поисковый фонарь многофункциональный Westinghouse 3W LED WF1531 + 3 x AA/R6 в комплекте

Освітлювальний прилад Westinghouse WF1531 - 2 в 1 можна використовувати як пошуковий ліхтар з двома режимами освітлення – ближнє, дальнє освітлення, або ліхтар із трьома режимами освітлення – біле, червоне світло та блимаюче червоне світло. Він оснащений двопозиційною ручкою та складеною рукояткою-хвостом, яку можна використовувати для підвішування, що допоможе звільнити руки.
Енергозберігаючий світлодіод потужністю 3 Вт та двоколірний COB-діод забезпечує надзвичайну продуктивність. Це ідеальний вибір для кемпінгу, риболовлі, полювання, ремонту та інших заходів у приміщеннях та на свіжому повітрі.
Понад 135 років інновацій у сфері електротехніки – електротехнічні інновації Westinghouse додав у кожен портативний освітлювальний прилад.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Westinghouse |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 325 г |
| Дальність світлового променя | 200 м |
| Довжина | 179 мм |
| Кількість світлодіодів | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Особливості ліхтаря | Вологостійкий |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Мінімальний, Режим SOS |
| Світловий потік | 230 лм |
| Стан | Новий |
| Тип діода | LED |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип живлення | Батарейки |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Колір | Синій |
| Світлові параметри | |
| Індекс в кольоропередачі (CRI) | >75 |
| Колірна температура | 6000 К |
| Користувацькі характеристики | |
| Час роботи | 6 година |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Температурний режим | |
| Діапазон робочих температур | -10℃ ÷ +40℃ |
| Діапазон температур зберігання | +10 ° с ÷ +25℃ |
| Ступінь захисту | |
| Пило - вологозахист | IPX4 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Westinghouse |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Мощность лампы | 3 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цветовая температура | 6500K |
| Тип фонаря | Ручной |
- Цена: 560,05 ₴





