Ручной прожекторный фонарь Westinghouse 3W LED WF1530 + 4 x AAA /LR03 батарейки в комплекте (шт)

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Портативний прожекторний ліхтар Westinghouse WF1530 живиться від 4-х батарейок ААА і забезпечує чудове освітлення за допомогою COB LED-діода потужністю 3Вт. Поставлений на регульований (360º) кронштейн і сильний магніт (можливість закріплення на металевій поверхні), він забезпечить Вам легкість у використанні й дозволить працювати з ним без залучення рук. Чудова річ для багатьох способів застосувань у приміщенні та на відкритому повітрі.
Понад 135 років інновацій у сфері електротехніки – електротехнічні інновації Westinghouse додав у кожен портативний освітлювальний прилад.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Westinghouse |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 144 г |
| Довжина | 128 мм |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний |
| Світловий потік | 200 лм |
| Стан | Новий |
| Тип діода | LED |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип живлення | Батарейки |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Колір | Синій |
| Користувацькі характеристики | |
| Час роботи | 3 година |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Температурний режим | |
| Діапазон робочих температур | -10℃ ÷ +40℃ |
| Діапазон температур зберігання | -20℃ ÷ +40℃ |
| Основные | |
|---|---|
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Производитель | Westinghouse |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность лампы | 3 Вт |
| Цвет | Синий |
- Цена: 216,41 ₴





