Ручной фонарь поисковый-светильник Westinghouse 3W LED WF1504 + USB кабель в комплекте

Багатофункціональний освітлювальний виріб 2-в-1 Westinghouse WF1504 живиться вбудованим літій-іонним акумулятором 18650 ємністю 2200 мАгод, що розрахований на 1000 циклів перезарядки, забезпечує чудове освітлення у якості ліхтаря та світильника. Він оснащений двопозиційною бічною ручкою та гаком-петлею для підвіски, що допоможе звільнити руки.
Енергозберігаючий світлодіод потужністю 3 Вт та 24 LED-діода забезпечують надзвичайну продуктивність в двох режимах. За допомогою USB кабелю, що входить до комплекту, можна зарядити літій-іонний акумулятор: червоний світлодіод вказує на заряджання, а зелений – на його повне зарядження. Це чудова річ для кемпінгу, походів та роботи.
Понад 135 років інновацій у сфері електротехніки – електротехнічні інновації Westinghouse додав у кожен портативний освітлювальний прилад.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Westinghouse |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 440 г |
| Дальність світлового променя | 120 м |
| Довжина | 201 мм |
| Кількість світлодіодів | 25 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Інтенсивний |
| Світловий потік | 140 лм |
| Стан | Новий |
| Тип діода | LED |
| Тип заряду | USB |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Колір | Синій |
| Світлові параметри | |
| Індекс в кольоропередачі (CRI) | >70 |
| Колірна температура | 6000 К |
| Технічні параметри | |
| Індикація заряду | світлодіодна |
| Вхід | USB 5В/0,5 A |
| Година повної зарядки акумулятора | 6 год. |
| Користувацькі характеристики | |
| Час роботи | 6 година |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Температурний режим | |
| Діапазон робочих температур | -10℃ ÷ +40℃ |
| Діапазон температур зберігання | -20℃ ÷ +40℃ |
| Ступінь захисту | |
| Пило - вологозахист | IPX3 |
| Основные | |
|---|---|
| Тип лампы | Светодиодная |
| Производитель | Westinghouse |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Белый |
| Мощность лампы | 3 Вт |
- Цена: 783,75 ₴





