Ручной фонарь Westinghouse 3W LED WF1501+ 3 x AAA /LR03 батарейки в комплекте (шт)

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ліхтар ручний WF1501 ультраміцний та стійкий до атмосферного впливу. Завдяки корпусу з термопластичного еластомеру, цей ліхтар може витримати падіння з висоти до 3 метрів. Ліхтар живиться від 3-х батарейок розміром АAА та використовує 3Вт яскравий світлодіод. WF1501 сконструйований зі шнуром, що дозволить повісити ліхтар, або носити з собою, звільнивши руки. Це ідеальній аксесуар для кемпінгу, походів й інших видів активного відпочинку.
Понад 135 років інновацій у сфері електротехніки – електротехнічні інновації Westinghouse додав у кожен портативний освітлювальний прилад.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Westinghouse |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.058 г |
| Дальність світлового променя | 120 м |
| Довжина | 105 мм |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Особливості ліхтаря | Вологостійкий |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний |
| Світловий потік | 150 лм |
| Стан | Новий |
| Тип діода | OSRAM |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип живлення | Батарейки |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Колір | Синій |
| Безперервний час роботи | 5 год |
| Діаметр | 40 мм |
| Колірна температура | 6500 К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон робочих температур | -10℃ ÷ +40℃ |
| Діапазон температур зберігання | +5 ° с ÷ +25℃ |
| Пило - вологозахист | IPX4 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Основные | |
|---|---|
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Производитель | Westinghouse |
| Цвет | Белый |
| Мощность лампы | 3 Вт |
- Цена: 218,79 ₴





