Лужная батарейка Westinghouse Dynamo Alkaline D/LR20 2шт/уп (шт)

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Цена указана за 1 батарейку. Продажа только в количестве кратной 2.
Лужні батарейки Westinghouse Dynamo Alkaline D/LR20 однієї з провідних електротехнічних компаній США найкраще підходять для приладів із постійним середнім або високим енергоспоживанням: великі іграшки, радіо, газові котли, годинник тощо, забезпечуючи довготривалу та безперебійну роботу. Упаковані в плівку по 2 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Westinghouse |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Батарейка |
| Тип акумулятора | Alkaline |
| Типорозмір | LR20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 20000 мАгод |
| Висота | 60.5 мм |
| Діаметр | 33.25 мм |
| Номінальна напуга | 1.5 В |
| Робоча температура (розряд) | -18~+55℃ |
| Температура зберігання | +15~+25℃ |
| Хімічна система | Alkaline (Zn/Mno 2) Zinc-Manganese Dioxide |
| Вага | 140 г |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Westinghouse |
| Страна производитель | Китай |
| Количество батареек в упаковке | 2 шт |
| Максимальная рабочая температура | 55 град. |
| Минимальная рабочая температура | -18 град. |
| Напряжение | 1.5 В |
| Состояние | Новое |
| Тип | Батарейка |
| Тип аккумулятора | Alkaline |
| Типоразмер | LR20 |
- Цена: 84,61 ₴


