Терморегулятор DigiTOP ТК-7 (4820118380377)

Терморегулятор (Регулятор температури) ТК-7 призначений для контролю і підтримки температури в житлових та виробничих приміщеннях шляхом управління електричними системами опалення (з використанням ТЕНових, електродних котлів та інших) з контролем температури подачі, обратки теплоносія, температури повітря в опалювальному приміщенні і можливістю управління режимом роботи насоса в опалювальній системі.
Терморегулятор має тижневий програматор, що дає можливість користувачу задати конкретну температуру в певний час доби для кожного дня тижня, з огляду на особливості роботи в робочі/вихідні дні, в денний/нічний час або за іншими критеріями.
Терморегулятор відстежує температуру по трьом каналам (датчикам) з відображенням їх поточного значення на цифровому світлодіодному індикаторі.
Датчики температури (поставляються в комплекті, довжина проводу кожного датчика – 1,5 метра) встановлюють там, де необхідно відстежувати температурний режим. У разі необхідності кабель датчика можна наростити до 100 метрів провідником типу “вита пара”.
| Максимальний допустимий струм навантаження |
2 реле по 6А |
|---|---|
| Тип датчика |
DS18B20 |
| Довжина датчика |
1,5 метра, поставляється в комплекті (3 шт) |
| Діапазон вимірюваних температур |
-55 до 125 ℃ |
| Діапазон регульованих температур |
-55 до 125 ℃ |
| Режим роботи |
Нагрівання або охолодження |
| Температурний гістерезис |
1….39,9 ℃ |
| Похибка вимірювання |
не більше 0,5 ℃ |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DigiTOP |
| Страна производитель | Украина |
| Минимальная температура регулирования | -55 град. |
| Максимальная температура регулирования | 125 град. |
| Тип монтажа терморегулятора | На DIN-рейку |
| Область применения терморегулятора | Кондиционирование помещения |
| Максимальная сила тока | 6 А |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Дисплей | Да |
| Состояние | Новое |
| Радиус действия | 1.5 м |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Степень защиты IP | 20 |
| Технические характеристики | |
| Номинальное рабочее напряжение по переменному току | 220 В |
| Максимальный ток коммутации | 24 А |
| Частота тока | 50 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество фаз | 1 |
| Номинальный ток | 6 А |
| Минимальные ток срабатывания | 1 А |
| Максимальный ток срабатывания | 50 А |
| Максимальная мощность | 400 Вт |
| Максимальный ток | 80 А |
| Минимальное напряжение срабатывания | 50 В |
| Максимальное напряжение срабатывания | 400 В |
| Контроль пропадания фазы | True |
| Индикация | Цифровая |
| Цвет светодиода | Красный |
| Номинальное напряжение катушки | 220 В |
- Цена: 1 760,94 ₴




Отправка с 02 мая 2026