Терморегулятор DigiTOP TS-1F (4820118381145)
-19%

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Терморегулятор (Регулятор температури) TS-1F призначений для контролю і підтримки температури електричної теплої підлоги шляхом включення і відключення нагрівального обладнання всіх застосовуваних видів: кабель, плівка, мат. Датчик температури (поставляється в комплекті, довжина проводу 3 метра) розташовують в тій зоні, де необхідно підтримувати температурний режим.
У разі необхідності датчик можна подовжити до 100 метрів кабелем типу “вита пара”.
Для простоти управління і безпеки – обмежений температурний діапазон і гістерезис.
Всі встановлені значення зберігаються в енергонезалежній пам’яті.
- контроль внутрішнього перегріву (з можливістю індикації температури)
- сенсорне керування
- блокування кнопок приладу
- регулювання яскравості дисплея
- можливість відключення навантаження
| Номінальний струм навантаження |
16А |
|---|---|
| Каналів вимірювання |
1 |
| Виконання датчика |
зовнішній |
| Діапазон вимірюваних температур |
від -55 до 125 ℃ |
| Діапазон регульованих температур |
5….40 ℃ |
| Температурний гістерезис |
2 ℃ |
| Довжина датчика |
3 метри |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DigiTOP |
| Страна производитель | Украина |
| Минимальная температура регулирования | 5 град. |
| Максимальная температура регулирования | 40 град. |
| Максимальная сила тока | 16 А |
| Дисплей | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Степень защиты IP | 20 |
| Технические характеристики | |
| Номинальное рабочее напряжение по переменному току | 220 В |
| Максимальный ток коммутации | 24 А |
| Частота тока | 50 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет светодиода | Красный |
| Номинальное напряжение катушки | 220 В |
| Максимальный ток | 80 А |
| Минимальное напряжение срабатывания | 50 В |
| Максимальное напряжение срабатывания | 400 В |
| Контроль пропадания фазы | True |
| Индикация | Цифровая |
| Количество фаз | 1 |
| Номинальный ток | 6 А |
| Минимальные ток срабатывания | 1 А |
| Максимальный ток срабатывания | 50 А |
| Максимальная мощность | 400 Вт |
- Цена: 988,20 ₴




