Реле струму DigiTOP AP-50A (4820118380360)

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Одним із засобів захисту електричного ланцюга є використання реле струму АР-50 для відстеження струмового навантаження всередині електромережі. Реле струму АР-50 захищає контрольовану ділянку ланцюга від перевантаження по струму.
Існує цілий ряд ненормальних ситуацій що відбуваються через перевантаження по струму:
найбільш поширена це коли гріється проводка,
найбільш критична це “коротке замикання”.
Прилад може використовуватися як реле пріоритетного відключення.
Налаштування що програмуються :
- верхня межа відключення по струму
- час затримки на включення
- час відключення при перевищенні заданого значення струму
| Максимальний допустимий струм навантаження |
не більше 6 А |
|---|---|
| Діапазон вимірювання струму, A |
1-70 |
| Похибка вимірювання |
не більше 1% |
| Трансформатор струму |
Вбудований |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DigiTOP |
| Страна производитель | Украина |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Дисплей | Да |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет светодиода | Красный |
| Контроль пропадания фазы | True |
| Индикация | Цифровая |
| Технические характеристики | |
| Количество фаз | 1 |
| Номинальное рабочее напряжение по переменному току | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальный ток | 6 А |
| Минимальные ток срабатывания | 1 А |
| Максимальная мощность | 400 Вт |
| Максимальный ток срабатывания | 50 А |
| Номинальное напряжение катушки | 220 В |
| Максимальный ток | 80 А |
| Минимальное напряжение срабатывания | 50 В |
| Максимальное напряжение срабатывания | 400 В |
- Цена: 981 ₴




Отправка с 02 мая 2026