Реле напряжения с контролем тока DigiTOP VA-40A (4820118380476)

Реле напруги з контролем струму VА-40A призначене для захисту електрообладнання і побутової техніки від неприпустимих перепадів напруги. Пристрій постійно аналізує напругу в мережі і в разі виходу напруги за встановлені межі відбувається відключення підключених приладів. Навантаження включається автоматично після повернення напруги у встановлений діапазон.
Затримка на включення необхідна для електрообладнання (холодильників, кондиціонерів і т.д.) якому є неприйнятними короткочасні відключення живлення.
Пристрій також відстежує струм підключеного навантаження, тому що існує цілий ряд ненормальних ситуацій що відбуваються через перевантаження по струму: найбільш поширена це коли гріється проводка, найбільш критична це “коротке замикання”. При перевищенні максимального струму навантаження буде відключена миттєво. Включення навантаження здійснюється кнопкою на передній панелі приладу.
Налаштування що програмуються :
- значення нижньої і верхньої межі відключення по напрузі
- час затримки включення
| Номінальний струм навантаження |
40A |
|---|---|
| Максимальний допустимий струм навантаження |
50A |
| Вимірювана напруга |
50-400В (50 Гц) |
| Час відключення по верхній межі |
0,02 сек |
| Час відключення по нижній межі |
1(120-170В), 0,02(120В і менше) сек |
| Час відключення по струму |
600 сек (Iном |
| Верхня межа відключення |
210-270В |
| Нижня межа відключення |
120-200В |
| Час затримки включення (крок 5 сек) |
5-600 сек |
| Монтаж |
На DIN-рейку |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DigiTOP |
| Страна производитель | Украина |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Дисплей | Да |
| Индикация | Цифровая |
| Цвет светодиода | Красный |
| Степень защиты IP | 20 |
| Технические характеристики | |
| Количество фаз | 1 |
| Номинальный ток | 40 А |
| Максимальный ток | 50 А |
| Номинальное напряжение катушки | 220 В |
| Минимальное напряжение срабатывания | 50 В |
| Максимальное напряжение срабатывания | 400 В |
| Максимальная мощность | 400 Вт |
- Цена: 1 202 ₴




